Regulamin newslettera

Regulamin udostępniania treści cyfrowych w zamian za zapis do newslettera
 1. Multum Solutions Agnieszka Gędłek świadczy nieodpłatnie usługę realizowaną drogą elektroniczną, dostarczania korespondencji zawierającej treści edukacyjne, informacje handlowe i marketingowe w zamian za zapis do newslettera.
 2. Właścicielem serwisu oraz administratorem danych osobowych Użytkownika jest Multum Solutions Agnieszka Gędłek. W każdej sprawie związanej z newsletterem możesz się skontaktować wysyłając wiadomość na adres biuro@multumsolutions.pl
 3. Multum Solutions Agnieszka Gędłek zastrzega sobie możliwość zaprzestania lub czasowego zawieszenia wykonywania tej usługi.
 4. Warunkiem zapisu do newslettera jest podanie przez użytkownika imienia i adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na wysyłanie mu przez Multum Solutions Agnieszka Gędłek informacji handlowych i marketingowych poprzez naciśnięcie przycisku „Potwierdzam”.
 5. Po wciśnięciu przycisku „Potwierdzam” do użytkownika zostanie wysłana wiadomość drogą poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany w formularzu z prośbą o potwierdzenie subskrypcji newslettera. W przypadku, gdyby wiadomość została wysłana omyłkowo, należy ją zignorować lub usunąć.
 6. Umowa o świadczenie usługi newslettera zostaje zawarta z chwilą skutecznego potwierdzenia subskrypcji newslettera.
 7. Użytkownik może w każdej chwili bez podawania przyczyny wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych w celu świadczenia usługi newslettera i rozwiązać umowę o świadczenie usługi newslettera.
 8. Do rozwiązania umowy o świadczenie usługi newslettera dochodzi poprzez zgłoszenie Multum Solutions Agnieszka Gędłek jednoznacznego żądania usunięcia użytkownika z bazy subskrybentów newslettera w dowolnej formie, w tym przez:
  • kliknięcie aktywnego linku „Anulowanie subskrypcji” widocznego w każdej korespondencji newsletter.
  • wysłanie wiadomości zawierającej żądanie na adres poczty elektronicznej biuro@multumsolutions.pl
 9. Umowę o świadczenie usługi newslettera uważa się za rozwiązaną z chwilą skutecznego poinformowania Multum Solutions Agnieszka Gędłek o tym żądaniu. Usunięcie danych następuje w terminie 3 dni od wpłynięcia wniosku.
 10. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności dostępnej w zakładce „Polityka prywatności”. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia jego opublikowania na stronie Internetowej tj. od dnia 15.06.2023 r.
Scroll to Top