Podcast Strefa Zarządcy Agnieszka Gędłek

O Zarządzaniu Nieruchomościami

Miło Cię tutaj gościć!
Poznaj parę faktów dotyczących mojego podcastu.

Multum Solutions - Strefa zarządcy - Podcast

Skąd pomysł na "Strefę zarządcy"

Zarządcy nieruchomości są bardzo zapracowani. Próbują nadążać za zmianami, które są ostatnio szczególnie odczuwalne. Zauważyłam, że brakuje miejsca gdzie można na spokojnie posłuchać ekspertów lub zastanowić się jak pracować efektywniej. To miejsce gdzie chcę dawać swoim słuchaczom konkrety, a nie tylko sensacyjne „newsy” z którymi nie wiadomo, co dalej zrobić. Chcę pokazywać rozwiązania, a nie generować kolejne problemy.
Zapraszam do słuchania!
Agnieszka Gędłek podcast Strefa Zarządcy

Bądź na bieżąco!

Słuchaj też na popularnych platformach:

Chcesz otrzymać dawkę wiedzy przygotowaną specjalnie dla zarządców nieruchomości? Chcesz być na bieżąco, co słychać w STREFIE ZARZĄDCY?

Strefa Zarządcy newsletter

Poznaj mnie!

Jestem praktykiem zarządzania nieruchomościami z dwudziestoletnim doświadczeniem (licencja zarządcy nr 11261). Obecnie zawodowo działam jako architekt usprawnień. Szkolę i doradzam jak skokowo podnieść efektywność pracy w firmach zarządzających nieruchomościami przy wykorzystaniu ogólnodostępnych narzędzi i odpowiednich technik. Czyli odpowiadam na pytania: jak pracować mniej, mieć wszystko pod kontrolą i spokojną głowę. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa dwóch specjalizacji, certyfikowanym project managerem i scrum masterem. Z zamiłowania niestrudzoną poszukiwaczką usprawnień w różnych obszarach życia.
Bądźmy w kontakcie!
Agnieszka Gędłek Podcast Strefa Zarządcy
Scroll to Top